Aukce obrazů Ivan Svatoš olej na plátně pod sklem — razdvatři.cz
Obraz aukce originál olejomalba na plátně Mareš 42 - Opava - Sbazar.cz
Rychlá aprílová aukce | Aukce | Galerie Kotelna
Aukce Obrazy
Nový rekord pro Zdeňka Sklenáře i drazí „Medkové“ | Artplus.cz
Obrazy v aukci | Jarní obloha
Březnové online aukce u European Arts a Galerie Kodl | ART ANTIQUES - měsíčník o umění, architektuře, designu a starožitnostech
Aukce obrazu olej na plátně autor Polášek — razdvatři.cz
Untitled
Aukce obrazů
Česko čeká 19. března 2023 aukce století, modern | epravo.cz
Konec toulání - !!!AUKCE obrazu Pepinky!!! Olejomalba na plátně 40x40cm, Autor: Romana Štrynclová -------------- Aukce začíná 1.11.2018 a končí 6.12.2018 o půlnoci. Po dobu aukce bude obraz k vidění na vernisáži malířky
Jarní aukční událost v umění – Aukce Adolf Loos | epravo.cz
Aktuální aukce obrazů autora signatura nečitelná
Medkovi mechaničtí ptáci | Artplus.cz
Kdysi slavný jako Mucha: znovuobjevený Maškův obraz jde do aukce za 3,5 milionu - Echo24.cz
Podzimní aukce v Expo 58 ART by Adolf loos Apartment And Gallery - Issuu